תחזוקה של מערכות ביוב היא עבודה מורכבת וחשובה מאוד. כולנו יודעים מה קורה כאשר יש סתימה בביוב, ומעבר לחוסר הנעימות הדבר אף יכול להיות מסוכן ולגרום לזיהומים. המטרה של שירותי ביובית היא לפתור את הבעיה בצורה היעילה והמהירה ביותר, גם כאשר מדובר בתקלות מורכבות.

 

מדוע יש צורך בביובית באשקלון?

 

עיקר התקלות בביוב מתרחשות בגלל פגם במערכת עצמה, או בגלל שימוש לא נכון. ככל שהמערכת ישנה ובלויה יותר ככה עולה הסיכוי לתקלות, ביניהן סתימות והצפות של הביוב. לצד זה, שימוש לא נכון כולל בדרך כלל השלכת פסולת שאינה מותאמת לפינוי בביוב, למשל זריקת פסולת מוצקה או הצטברות של לכלוך מוצק.

 

לעיתים המערכת צריכה להתמודד עם עומסים גדולים מדי, למשל במהלך יום גשום כאשר כמות המשקעים גדולה מאוד. מבנים אשר נמצאים מתחת לגובה פני הקרקע חשופים יותר לסכנה של הצפות והצטברות של ביוב, ולא פעם יש צורך בהזמנת ביובית באופן דחוף כדי לטפל בהצפה.

 

כיצד ביובית באשקלון פותרת את הבעיה?

על מנת שאפשר יהיה לפתור את הבעיה יש צורך קודם כל לנקז את ההצפה ואת הביוב או מי הגשמים שהצטברו. רכב הביובית מותאם לשאוב נוזלים ומוצקים בלחץ גבוה, כדי לפנות את האזור במהירות ולאפשר את הגישה לתיקון התקלה. לעיתים עצם שאיבת המוצקים היא זו שפותרת את הבעיה ואין צורך בפעולות נוספות.

 

במקרים אחרים לצד השאיבה יש צורך דווקא בהזרמת מים בלחץ גבוה כדי לאפשר את פתיחת הסתימה ותיקון התקלה.כדי לספק שירותי ביובית באשקלון בצורה יעילה ומקצועית, יש צורך במכשור מתאים ובצוותים מנוסים. לפני התחלת העבודות הצוות המקצועי בוחן את השטח כדי לאפיין את הבעיה ולבחור בפרוטוקול העבודה המתאים ביותר.

 

בטיחות מעל הכול

כאמור, סתימה בביוב היא פוטנציאל לזיהומים וסכנה בריאותית גם לאנשים השוהים בסמיכות, אך גם לצוות הביובית ולסביבה. פעמים רבות, בעיקר באזורי תעשייה, משליכים לביוב חומרים כימיים שונים ומסוכנים, פסולת דלק, שמנים וכדומה. כדי לספק שירותי ביובית באשקלון הצוותים חייבים להכיר את נהלי הבטיחות ולפעול על פיהם בצורה קפדנית.

 

לפני תחילת העבודות מאבטחים את האזור ומוודאים כי אף אדם או רכב לא יוכלו להתקרב לאזור ובכך למנוע פציעה. צוות הביובית נעזר בציוד מגן אישי כדי להגן מפני פציעות אך גם בפני זיהומים וחשיפה לחומרים מסוכנים. במהלך השאיבה כל החומרים מצטברים בתוך מכל אטום, ובסיום העבודה הפסולת שהצטברה מועברת לאתרי הטמנה מסודרים.

 

המשרד להגנת הסביבה קובע תקנים מחמירים לכך, כדי למנוע חלחול של חומרים כימיים אל מי התהום או פגיעה בצמחייה ובבעלי החיים על הקרקע. לכן כחלק מהשירות חובה על צוות הביובית לטפל בפסולת באופן מקצועי ובטוח, לפי כל הנהלים.

 

חברת עג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ פועלת החל משנת 1995, ולאורך השנים צברנו ניסיון וידע רב, הן בתחומים הטכניים והן בתקנות איכות הסביבה. באמצעות ציוד מתקדם וצוותים מנוסים ומקצועיים, אנו מספקים שירותי ביובית באשקלון בסטנדרטים גבוהים.

 ביובית באשקלון

חפשו אותנו בפייסבוק >