הביובית היא אחד מהכלים ההנדסיים המופלאים ביותר שיש בעולם ולמעשה היא שומרת על איכות החיים שלנו גבוהה באופן קבוע. שירותי ביובית בדרום הארץ כמו בכל אזור אחר בה משמעותי מאוד לחיים של כולנו ובמאמר זה נסביר לכם בדיוק מה היא בדיוק מבצעת וכיצד.

 

מגוון שירותי ביובית

 

אחד היתרונות הגדולים ביותר של הביובית היא רב השימושיות שלה. נכון שמדובר בכלי ענק שיכול לשאוב מים בכמות מסחררת אך למעשה יש לה עוד שימושים רבים וזה מה שהופך אותה לכלי יעיל שיכול לפתור כל בעיה בזמן קצר.

 

הביובית היא למעשה משאית שעליה יש מיכל גדול מאוד שיכול לקלוט שאיבות רבות ביום עבודה שלם בלי צורך להתרוקן, מה שהופך אותה לנגישה מאוד. כמו כן, יש לביובית מנוע חזק שמסוגל לבצע שאיבות בקצב מסחרר, וזהו הבסיס לרוב פעולותיה. היא יכולה גם לשטוף קווי ביוב בלחץ מים גבוה אך עיקר הפעילות היא שאיבת בורות והצפות שונות בכל מגזר.

 

שאיבת הצפות מכל מקום

 

שאיבת הצפות היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר של הביובית, והיא זו שמשפרת את איכות חיינו בטווח הקצר. ההצפות יכולות לקרות בכל מקום ומכל סיבה. יכול להיות שההצפה נגרמה בגלל פיצוץ גדול בצנרת ויכול להיות שהיא נגרמה בגלל מי הגשמים, יכול להיות שהיא קרתה בסלון, בחצר, במרתף או במקלט ויכול להיות שהיא בכלל מתרחשת ברחובות מסוימים שבהם הניקוז כנראה לא התברר כטוב כל כך.

 

כל ההצפות האלו יכולות להיות מסוכנות מאוד ולא רק להפרעה לציבור אלא גם כנזק משמעותי לרכוש. גם ההצפה הגדולה ביותר תישאב במהירות על ידי שירותי ביובית בדרום הארץ ותוך זמן קצר.

 

שאיבות ביוב כדי לפתוח סתימות

 

עוד אחד משירותי הביובית המפורסמים והנפוצים ביותר הן שאיבות הביוב. שאיבת ביוב מתבצעת כדי לפתוח סתימות כאשר הצינור הארוך של הביוב יכול להגיע עד להסתעפויות העמוקות והדקות ביותר ולבצע שאיבה בלחץ שלילי גבוה במיוחד.

 

כמו כן, הצינור עבה מספיק כדי להצליח לשאוב גם מוצקים שונים, כמו מוצרי היגיינה, נייר וטואלט או כל מוצק אחר שיכול היה לגרום לסתימה. כך המים נשאבים יחד עם המוצקים והביובית מצליחה לבצע זאת תוך כמה דקות ספורות ובלי כל מאמץ פיזי מצד צוות הביובית בעצמו.

 

שאיבת בורות רקב ושומן

 

בורות רקב, בורות ספיגה, בורות שומן, לא משנה איך תקראו להם הרי שמדובר בבורות שחייבים להישאב ולעבור ניקוי יסודי, ואת כל אלו אפשר לכלול תחת שירותי ביובית בדרום ממש כמו כל שאר הפעולות שצוינו עד כה.

 

בורות אלו יכולים להכיל שומנים שהגיע ממסעדה מסוימת, דלקים שפונו ממפעל מסוים ולמעשה כל פסולת אחרת שלא יכולה להגיע אל קווי הביוב כי היא עלולה לסתום אותם. לכן מסלקים את הפסולת הזו אל הבורות הללו שנחפרים באדמה, ולאחר סינון המים, המים מגיעים אל מערכת הביוב והחומרים נשארים בבור. אותם חומרים צריכים להישאב וזה מה שהביובית מבצעת.

 

מה חשוב בשירותי ביובית בדרום?

 

שירותי ביובית בדרום ובכל אזור אחר בארץ צריכים להיות מקצועיים ואמינים. בסופו של דבר הלקוח לא יודע האם הבעיה נפתרה לחלוטין ומה רמתה איכות של הביצוע, ולכן יש צורך לסמוך על צוות הביובית בעיניים עצומות. כמו כן, על צוות הביובית לבצע את הפעילות במהרה, בעיקר כשמדובר על טיפול חירום כמו למשל במצבים של הצפות חמורות או סתימות שמעיקות על איכות החיים.

 

כדי לספק שירות מהיר ונוח על צוות הביובית גם להיות זמין בכל עת לקריאת הלקוחות, כולל זמינות 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע.

 

 

ביובית בדרום 

חפשו אותנו בפייסבוק >