שאיבת ביוב בכל שעה ובכל מקום - ביובית במרכז

 

יכול להיות שאתם מהאנשים השאננים שחושבים שמערכת הביוב שלהם לא יכולה לגלות בעיות כלל. ביום מן הימים, גם הביוב שלכם ייתקל בבעיה וייסתם. במצב כזה אתם חייבים שיהיה צוות מקצועי שזמין כל הזמן לקריאות שלכם וזה בדיוק מה שאנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ מציעים לכם. אנו נהיה שם למענכן לשאיבת ביוב בכל מקום ובכל שעה. שאיבת ביוב היא המומחיות שלנו ואם אתם צריכים ביובית במרכז שתפתור את הבעיה במהירות, רק תתקשרו אלינו ואתם יכולים לספור לאחור עד שהבעיה תיפטר. 

 

שטיפת קווי ביוב לתחזוקה יעילה

שאיבת ביוב היא אמנם משימה מוכרת מאוד מסדר יומם של צוותי ביובית במרכז, בצפון ובדרום, אך בנוסף לפעולה זו יש עוד פעולה חשובה ונפוצה לא פחות: שטיפת קווי ביוב. מערכת הצינורות המורכבת שנמצאת מתחת לביתכם או מתחת למפעל, זו למעשה מערכת הביוב הסבוכה והאפלה, נסתמת לאורך זמן. למעשה, במקום להגיע עד לשלב שבו היא נסתמת אפשר לשטוף את קווי הביוב מלכתחילה ובכך למעשה למנוע את הנזק העתידי והצורך בפתיחת הסתימה. איך אפשר לבצע את התחזוקה? בעזרת שטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה!

 

ניקוי מיכלים יסודי

 אנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ מציעים לכם הרבה יותר שמאיבת הצפות או תחזוקה למערכת הביוב. אנו מציעים לכם גם תחזוקה מלאה לכל המיכלים שנמצאים במפעל שלכם וזה כולל ניקוי מיכלים מקצועי. מידי פעם יש לנקות את המיכלים שבהם אתם משתמשים, הרי בסופו של דבר מצטבר על החלק הפנימי של המיכל לכלוך רב וחומרים רבים שיכולים לפגוע במיכל בטווח הארוך. שטיפת מיכלים היא אולי משימה שנשמעת לכם קשה אך לצוות ביובית במרכז כמו שלנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ זה משחק ילדים! שטיפה בלחץ מים גבוה תפתור את הבעיה.

 

 

הובלת חומרים מסוכנים 

 אנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ יכולים להיות שם לשירותכם גם כדי להוביל חומרים מסוכנים. יש לנו את כל האישורים הנחוצים, יש לנו את הרכבים שמתאימים למשימה ויש לנו גם את הצוות הכי מקצועי שיש. אם אתם צריכים להוביל חומר מסוכן כלשהו ממקום למקום אתם יכולים לפנות אלינו ובדיוק כמו בשירותי הביובית שאנו מציעים למגוון לקוחותינו, גם לשירות הזה אנו נהיה שם בשבילכם.

 

צילום צנרת ביוב

איך אפשר לדעת אלו בעיות יש במערכת הביוב? איך אפשר לדעת עד כמה הבעיה חמורה. כדי להבין מה דרך הפתרון הטוב ביותר יש צורך תחילה להבין מה הבעיה בדיוק, ואת זה אפשר לבצע רק על ידי אבחון מדויק שלה בצילום צנרת ביוב. צילום צנרת ביוב היא משימה מורכבת שחייבת להתבצע בדיוק רב ועם המכשירים הכי מתקדמים שיש. מצלמת סיב אופטי, מצלמה תרמית, מצלמה צינור, מצלמה רובוטית, אם זה נשמע לכם מסובך, חכו שתראו את הצוות שלנו בפעולה ומוצא את הבעיה במהירות!

 

 

שאיבת בורות ספיגה ורקב

בנוסף לשאיבת ביוב, אנו יכולים לפתור עוד בעיות רבות באמצעות השאיבה. למשל, שאיבת הצפות היא אחת המשימות החשובות ביותר שאנו מבצעים ואנשים רבים בחודשי דצמבר עד פברואר צריכים ביובית במרכז שתשאב את המים מהמרתף או המקלט אחרי גשמי זלעפות. כמו כן, במתאר העסקי ובעיקר במתאר התעשייתי יש צורך בשאיבת בורות ביוב ובורות ספיגה שקולטים במשך השבוע חומרים מזהמים שלא יכולים להיכנס למערכת הביוב. השאיבה הכרחית כדי לשמור על האדמה נקייה מזיהומים.

 

 

בכל בעיה שתהיה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונעמוד לשירותכם, כי לכם מגיע את הטובים ביותר!

 

 

 

ביובית במרכז  

חפשו אותנו בפייסבוק >