ניקוי בלחץ מים גבוה היא אחת מפעולות הניקיון החשובות והיעילות ביותר שיש. פעולת ניקיון זו יכולה לנקות במהירות רבה צינורות בקטרים שונים, ובמאמר זה נסביר לכם בפרטי פרטים את כל מה שאתם צריכים לדעת על הפעולה.

 

אנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ נוכל לספק לכם ניקיון יסודי, מהיר ומקצועי בכל רגע ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כיד לקבל ייעוץ מקיף ומידע נוסף!

 

מהו ניקוי בלחץ מים גבוה ומה עומד מאחוריו?

 

ניקיון בלחץ גבוה היא פעולה מוכרת מאוד במגזר הביתי והמגזר העסקי, אך המגזר התעשייתי הוא הלקוח הגדול ביותר. במגזר הביתי, משתמשים בפעולה כדי לנקות כתמים עיקשים מהרצפה, מקירות, מהרכב ועוד.

 

במגזר התעשייתי לחץ המים גבוה הרבה יותר כיוון שהלכלוך עיקש יותר בגלל שהיקף הפעילות במפעלים שונים גדול הרבה יותר. ניקוי לחץ מים גבוה מתבצע בשלל מקומות, בין היתר בבריכות חמצון לניקוז שפכים ובקווי ביוב, כאשר העיקרון הוא שהמים יסחפו את הלכלוך שהצטבר על הדפנות וכך למעשה יהיה ניתן לשפר את זרימת המים.

 

כיצד נוצר לחץ המים הגבוה?

 

כשאנו מדברים על לחץ מים גבוה אנו מדברים על לחץ מים שעובר את רף 260 בר, כאשר במקרים רבים הלחץ גבוה הרבה יותר. זה רק ממחיש עד כמה לחץ המים מסוכן כשלא יודעים להשתמש בו מה גם שההפעלה של משאבת מים כזו אסור ללא רישיון והסמכה מתאימים.

 

לחץ המים הגבוה נוצר כתוצאה מפעולת משאבה או מספר משאבות כאשר ישנם מכונות ניקיון רבות שמצליחות ליצור לחץ מים גבוה במיוחד. כמו כן, הביובית יכולה ליצור לחץ מים חזק אף יותר והוא משמש אותה כדי לשטוף קווי ביוב ולמעשה לבצע את רוב פעולות התחזוקה שלה ששומרות על קווי ביוב פתוחים ותקינים.

 

כיצד מסייע לחץ מים גבוה?

 

לחץ מים גבוה מסייע לפתיחת קווי ביוב וצנרות שונות בזכות הכוח העצום של המים. נשאלת השאלה האם אין דרך אחרת לביצוע פעולות ניקיון ותחזוקה שוטפת כאלו והתשובה היא שאפשר, אם כי שטיפה בלחץ מים גבוה היא הפעולה הכי טובה ויעילה שיש.

 

כאשר יש צורך לפתוח סתימות או לטופל בהיצרות בצנרת ביוב מסוימת שנמצאת במעמקי הביוב, וצינור הביובית לא יכול להגיע אליה, לחץ המים שהביובית מייצרת מספיק חזק כדי להגיע גם להסתעפויות הקטנות והרחוקות יותר. המים זורמים בצינורות וסוחפים איתם את כל הפסולת שנתקעה או השמנים שהצטברו וכל גורם מסכן אחר.

 

מי יכול לנקות בלחץ מים גבוה?

 

ניקוי בלחץ מים גבוה לא מתאפשר לבד כיוון שהמשאבות הללו אינן נפוצות במגזר הפרטי ויש צורך בידע כיצד להפעילן בצורה בטוחה ונכונה. אם אתם רוצים לשטוף קווי ביוב או כך צנרת כלשהי במים בלחץ גבוה, עליכם להזמין אינסטלטור מתאים או  צוות ביובית. 

 

למה עוד ניקוי בלחץ מים גבוה יכול להתאים?

 

הוזכר לעיל כי ניקוי בלחץ מים גבוה יכול לעזור מאוד לפעולות ניקיון נוספות ולא רק לצנרת ביוב וחשוב לזכור זאת, כי אמנם זו לא הפעולה הנפוצה ביותר אך היא פופולרית ויעילה לא פחות. גם המגזר העסקי והתעשייתי נעזר בניקיון בלחץ מים גבוה כאשר ניתן לנקות משטחי מתכת, אבן טבעית, PVC  ועוד.

מהו ניקוי בלחץ מים גבוה​ ? 

חפשו אותנו בפייסבוק >