ניקוי בלחץ מים גבוה באמצעות ציוד ייעודי הנו שירות חשוב ביותר עבור מגוון מצבים - אם עבור ניקוי וקילוף גומי במשאבות, אם עבור שטיפת קווי ביוב, אם עבור ניקוי בריכות חמצון ואם עבור מגוון עבודות שפשוט מצריכות לחץ מים גבוה, וזאת על מנת לפשט ולייעל מגוון מהלכים. מכאן שהצרכים ללא ספק ברורים, אך פה יש לעצור ולהעלות את השאלה עם איזה ציוד מבצעים את המשימה, וכאן נציין לטובה שורת כלים מובילים - הן את הרובוט המגנטי מסוג CLIMB ROB, הן את משאבת לחץ מים אולטרה גבוה (bar 600-3,000) והן את רובוט השאיבה Lombrico.

 

ניקוי בלחץ מים גבוה עם רובוט מגנטי

 

אם נתחיל עם הרובוט המגנטי מסוג ,CLIMB ROB נציין שמדובר ברובוט שאידאלי ביותר לא רק עבור ניקוי כגון שטיפה, אלא גם עבור קרצוף וקילוף של מגוון שאריות, כאשר כל זאת מתבצע באמצעות התמגנטות אנכית או מאוזנת ובאמצעות משאבת לחץ מים בעלת ספיקה של 11-22 ל' לדקה. כמו כן מדובר ברובוט ייחודי בארץ אשר חוסך לא מעט זמן ומאמץ, וזאת כי הוא מגיע בקלות לכל מקום ובכך מייתר את הצורך לבנות פיגומים. בנוסף הרובוט מאוד מהיר, נשלט באמצעות שלט רחוק, בטיחותי במיוחד, תוצרת גרמניה והוא מכיל טכנולוגיה חכמה.

 

משאבת לחץ מים אולטרא גבוה

 

משאבת לחץ מים אולטרא גבוה (bar 600-3,000) הינה משאבה יחידה מסוגה בארץ והיא מחזיקה בלא מעט יתרונות, יתרונות כגון מנוע דיזל, חיבור לעגלה נגררת קומפקטית, טכנולוגיה חדישה, עמידה בתקנים האירופאיים המחמירים ביותר, הגנה מלאה מפני ניצוצות והתפוצצות, תוספת של ציוד בטיחותי, הפעלה באמצעות צוות מקצועי שעבר הכשרה מלאה, המשאבה ייעודית בין היתר גם עבור ניקוי צבע, אפוקסי וחלודה, וגם עבור פירוק חומרים קשים (כגון חומריים כימיים ובטון), ובנוסף המשאבה מתאימה לניקוי כל קטרי הצנרת הקיימים.

 

רובוט השאיבה Lombrico

לבסוף נרחיב אודות רובוט השאיבה Lombrico. מדובר ברובוט ייחודי שמיועד עבור שאיבה ממקום היקפי, כגון צנרת. הרובוט עשוי נירוסטה ומכיל זוג זחלים מגומי, כך שהוא יכול להתנייד על מגוון סוגי משטחים מבלי להשאיר סימנים. כמו כן הרובוט עמיד במים ובמגע עם מגוון חומרים והוא נושא על עצמו זוג מצלמות במעגל סגור (שבין היתר מסוגלות להקליט) ופנסים קדמיים ואחוריים. רובוט זה אידאלי עבור שאיבה של מגוון חומרים רטובים ויבשים, כאשר לשם כך הוא מצויד בשורת ראשים מתחלפים, ופה נציין שאחד מהם גם ייעודי עבור שטיפה בלחץ מים גבוה.

 

ניקוי בלחץ מים גבוה רק מקצוענים בתחום !

 

לאור כל זאת, אם גם אתם מבקשים ליהנות משירותי ניקוי בלחץ מים גבוה (או כל שירות אחר שנוגע לשאיבה ושטיפה של משקעים, שמנים, נוזלים וכדומה)

 

ואם גם אתם מבקשים להבטיח מראש פתרון יעיל, ממוקד ומקצועי, לצד הציוד הטוב ביותר והניסיון העשיר ביותר עבור מגוון סיטואציות שנוגעות לתחום - גם אתם מזומנים לפנות עוד היום אל חברת "עג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ"  וליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר. 

 

 

 

ניקוי בלחץ מים גבוה

חפשו אותנו בפייסבוק >