אם נראה לכם שקשה למלא בריכה, אז תדעו לכם שמשימת הריקון שלה לא פחות מסובכת. נכון שהיא פחות בזבזנית כי המים כבר נמצאים בתוכה אך היא יכולה להיות איטית, מסורבלת ומורכבת אם לא משתמשים בבעלי המקצוע המתאימים ובאמצעים הנכונים. אז איך מרוקנים בריכה בקלות? אנו בעג'י שירותי ביוב כאן כדי להסביר לכם על האפשרויות השונות ועל האפשרות הטובה ביותר.

 

מה עושים כשאין פתח ניקוז

 

 

בוודאי כאשר אתם חושבים על ריקון בריכה אתם מיד חושבים על בריכה ציבורית שיש צורך לרוקן אותה מהמים שבתוכה כדי לנקות אותה או לבצע פעולות תחזוקה שונות. מן הסתם שלבריכות כאלו יש פתחי ניקוז מתאימים אך לעתים פתחי הניקוז האלו חסומים. מדוע הם חסומים? יכול להיות שיש סתימה כלשהי שנוצרה בגלל חיה מתה שנכנסה לצנרת, אולי זו היצרות שקרתה עם הזמן בגלל חומרים מסוימים שחדרו למערכת ולא היו אמורים להיכנס אליה ואולי אפילו מדובר על שורשים במערכת הביוב. בכל מקרה כשאין פתח ניקוז הניקוז בשיטה הנפוצה הזו כלל אינה אפשרות מעשית.

 

 

לשאוב את המים עם משאבות טבולות

 

אם אי אפשר לנקז את המים אז אפשר לשאוב אותם, אך גם המשימה הזו לא פשוטה בכלל. ריקון בריכה על ידי שאיבה יכולה להתבצע על ידי משאבות טבולות כאשר משאבות אלו פועלות מתוך המים וכך למעשה הופכות את המשימה להרבה יותר יעילה ומהירה. עם זאת עדיין מדובר על משימה לא פשוטה בכלל והיא עדיין יכולה לקחת שעות על גבי שעות. המשאבות הטבולות, יעילות ככל שיהיו, עדיין לא מגיעות לגדלים מרשימים והן יהיו טובות לשאיבה מהירה בעיקר לבריכות בינוניות או קטנות. כאשר מדובר ע מאגר מים גדול מאוד, אין אפשרות טובה יותר משימוש בביובית.

 

הביובית נחלצת לעזרתכם

 

יכול להיות שאתם מכירים כבר את הביובית, אולי אפילו ראיתם אותה נוסעת בכביש ואולי אפילו ראיתם אותה בפעולה. לכאורה לא מדובר על כלי מורכב מידי, זו בסך הכל משאית שעליה יש מיכל גדול ומתקן שאיבה חזק במיוחד. עם זאת, השילוב של משאית ניידת, מיכל גדול, צינור ארוך ועבה וכמובן יכולת שאיבה כה עצומה, חזקה ומהירה, הופכת את השימוש בה לכזה ששינה את איכות החיים שלנו לטובה וזו לא הגזמה לומר זאת. הביובית יכולה לשאוב את המים בקווי הביוב יחד עם הסתימות, היא יכולה לשאוב בורות ספיגה והצפות, וכך היא גם תוכל לשאוב בריכות במהירות רבה.

 

כיצד הבריכה מתרוקנת על ידי הביובית?

 

אם אתם רוצים לרוקן את הבריכה במהירות עם הביובית אתם חייבים להתקשר לצוות ביובית מנוסה שעובד באזור מגורכם. ככל הנראה חיפוש באינטרנט יוליד לא מעט אפשרויות וחשוב לבצע סקר שוק בין כמה צוותים כדי להבין מי הוא הטוב ביותר, כאשר הפרמטרים החשובים הם ניסיון, זמינות ומהירות ההגעה וכמובן אחריות מלאה על כל פעולה ושירות אדיב. כאשר הצוות יגיע אל הבריכה הוא ישאב את המים על ידי החדרת הצינור אל מי הבריכה והביובית יכולה לשאוב עשרות ליטרים בדקה בודדת. לאן המים מגיעים? הם מגיעים אל המיכל של הביובית ולאחר מכן מנוקזים אל מערכת הביוב.

 

האם הביובית יכולה להיכנס לכל מקום?

 

אם ראיתם את הביובית אתם בוודאי זוכרים כי מדובר על כלי גדול מאוד שיכול להיות מאוד בעייתי בכניסה למקומות צרים. עם זאת, כל בריכה וכל מאגר מים יכול להישאב על ידי הביובית כי יש אפשרות להזמנת ביובית נמוכה. לנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ תמיד יהיה פתרון ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי להבין זאת טוב יותר!

 

 

ריקון בריכה בדרך המהירה ביותר  

חפשו אותנו בפייסבוק >