החזקה של בריכה ביתית מהווה הנאה גדולה והיא תוספת מרהיבה עבור כל גינה. עם זאת, על מנת להבטיח שהיא אכן תהווה יתרון ולא תהפוך לחיסרון מעיק, טוב להכיר את מגוון השירותים שלנו שבין היתר כוללים שירותי ריקון בריכה ביתית.

 

תחזוקה מחייבת

 

החזקה של בריכה ביתית דורשת לא מעט פעולות מקצועיות, בין אם מדובר בבחינת תקינות מצב המים, רמת הכלור, מצב המשאבה, בחינה של ברזי היניקה וכדומה, כאשר אחת הפעולות היותר חשובות נוגעת לריקון מי הבריכה, וזאת אם על מנת לנקות כראוי, אם כיוון שתקופה ארוכה לא עומדים להשתמש בבריכה, או פשוט על מנת לשמר תקינות ומדי פעם לאפס את מצב המים.

 

מענה מקצועי

 

טוב לדעת שכאשר מבקשים לבצע פעולה של ריקון בריכה פרטית, אין להישאר חסרי אונים, אלא ניתן להיעזר בשירותי ריקון מקצועיים, אותם אנו מעניקים כחלק משירותי השאיבה, השטיפה והקרצוף במים בהם אנו מתמחים. אי לכך אם גם אתם מחפשים מענה מקצועי שישאיר אתכם שבעי רצון ואת הבריכה מפונה כהלכה, גם אתם מוזמנים לשמוע על השירות החדש שלנו.

 

המשאבות האיכותיות בתחום

 

אנו מעניקים שירותי ריקון בריכה ביתית באמצעות שורה של כלים מיוחדים, מתקדמים וייחודים. אנו יודעים להעניק את הפתרון הטוב ביותר, כאשר בכול פעם מחדש לפני שאנו מגיעים להעניק את השירות, אנו מכינים שיעורי בית מדויקים. מכאן שאנו יודעים לשאוב שמנים, בוצה, רקב, דלקים וכמובן שגם מי בריכה שמכילים כלור, כאשר כל פעולה משולבת בחשיבה ירוקה לטובת איכות הסביבה.

 

ריקון בריכה ביתית על ידי שאיבה מהירה

 

כחלק משאיבה מקצועית, אנו מקפידים שפעולת ריקון בריכה ביתית תשמור על קצב מהיר, כך שגם אם יש ברשותכם בריכה גדולה במיוחד, טוב לדעת שכל עוד הדבר תלוי בנו כלל המים ישאבו בתוך זמן קצר, כך שגם תוכלו לחזור יותר מהר לשגרה וגם סך העלות תהיה יותר זולה. מבקשים לקבל דוגמה אודות רמת היעילות שלנו? ובכן אנו יודעים לשאוב בתוך דקות ספורות כמות גדולה של ליטרים, ולו בזכות היכולת לאגור את כל המים במיכל גדול במיוחד.

 

18 שנות ניסיון

 

לצד שירותי השאיבה המתקדמים, אנו גם יודעים להעניק למחזיקי בריכה ביתית מגוון שירותים משלימים, כגון שירותי ניקיון וטיפול בנוזלים שזה עתה הועברו, כלומר שינועם ליעד חוקי ושאינו פוגע באיכות הסביבה, ובנוסף טוב לדעת שאנו מעניקים בשוטף שירותי אחזקה. כיצד אנו עושים כל זאת ברמה הגבוהה ביותר? ובכן לרשותנו 18 שנות ניסיון לצד שורה של מכלים במגוון גדלים, משאבות מגוונות וכמובן צוות עובדים מנוסה, מקצועי ואמין.

 

הבריכה שלכם הרזומה שלנו

 

אנו בחברת עג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ גאים ברזומה החיובי שלנו, גאים לשרת על הצד הטוב ביותר ולאורך שנים מגוון לקוחות גדולים ומוכרים וגאים בציוד הייעוד והמתקדם שלנו, בעזרתו גם אתם תוכלו לשמור על תקינות הבריכה שלכם. יש שאלות? מוזמנים לפנות ולקבל מענה מקיף לצד ייעוץ חשוב.

ריקון בריכה ביתית  

חפשו אותנו בפייסבוק >