בתעשייה יש לא מעט מיכלים שמשמשים למטרות שונות. חלקם משמשים כמאגרי מים, חלקם משמשים כתמהיל בין כמה חומרים לצרכים תעשייתיים שונים וחלקם מכילים נוזלי מזון שונים כגון חלב, משקאות והרשימה עוד ארוכה.

 

אם אתם צריכים לשאוב את המיכלים הללו ולשטוף אותם אתם צריכים לעשות זאת עם חברה מקצועית. את השירותים הללו תוכלו לקבל אצלו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ על הצד הכי טוב שיש!

 

למה צריך לשאוב ולנקות את המיכל?

 

גם אם המפעל עובד ללא הפסקה ותמיד ממשיכים לייצר בו 24 שעות ביממה, המיכלים שמאחסנים את התוצרים או שמשמשים לפס הייצור באחד מחלקיו חייבים לעבור שאיבה וניקוי.

 

זה נכון גם למיכלים שמשמשים לאחסון של נוזלים למטרות צריכה או לייצור וגם למיכלים שמאחסנים חומרים פסולת, כיוון שרק כך יהיה אפשר לשמור על תקינותו של המיכל לשנים ארוכות. החומרים יכולים להידבק אל דפנות המיכל וליצור פגיעה תברואתית בעיקר כשמדובר בנושלים שמיועד לצריכה.

 

שאיבת מים בקצב מהיר

 

סדר הפעולות של ניקוי המיכל חייב להתחיל בשאיבה מהירה שלו. השאיבה יכולה לקחת זמן אך לא אם זה תלוי בנו. הצוות שלנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ פועל במהרה וחוסך לכם זמן ועלויות.

 

לנו יש את הציוד המתקדם ביותר כדי לשאוב ולנקות את המיכל כאשר גם מיכל גדול מאוד יכול להישאב תוך כמה דקות ספורות. לנו יש אמצעי שאיבה מהירים במיוחד כאשר קצב  השאיבה עומד על כמות אדירה של ליטרים בדקה כך שגם המכלים הגדולים ביותר לא אמורים להיות מכשול!

 

ניקוי יסודי באמצעות כלים מתקדמים

 

פעולת ניקוי המיכל היא הפעולה החשובה שתאפשר לנו לסיים את המשימה בצורה מושלמת והיא מתבצעת בצורה הזו הודות לניסיון הרב והמקצועיות שיש לנו, וגם תודות לכלים המתקדמים שלנו.

 

כדי לנקות את המיכל בצורה יסודית יש להכניס אליו צינור עם פייה שתתיז עליו מים בסחרור, כאשר המשאבות שיש ברשותנו יכולות להתיז את המים ב-360 מעלות בלחץ של 2600 בר, במהירות של 15 ליטרים בדקה. בעוצמת זרימת מים שכזו ניתן לנקות את כל המיכלים, כאשר הטמפרטורה של המים מגיעה ל-90 מעלות כך שהמיכל עובר ניקוי וחיטוי על הצד הכי טוב שיש.

 

זמינים תמיד לשירותכם

אנו כחברה המובילה בתחום מבינים כי השירותים הללו יכולים לרדת לטמיון, אם לא נגיע ללקוח מתי שנוח לו. כל לקוח עובד מסביב לשעון ולא פשוט לעצור את העבודה כדי לנקות את המיכלים שיש בעסק.

 

זאת הסיבה מדוע אנו נגישים תמיד ללקוחות שלנו כדי להשלים את השירות הטוב ביותר שהלקוח יכול לקבל. השירות שלנו זמין עבורכם בכל עת ולא תצטרכו לקבוע איתנו זמן רב מראש, כי למרות מעגל לקוחות שרק הולך וגדל עם השנים, אנו תמיד עומדים לשירות כל הלקוחות בכל עת!

 

אלו מכלים אנו מנקים?

 

אנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ מנקים את כל סוגי המיכלים וחלק ניכר מהעבודה הוא ניקוי ושאיבת מים ממכלי מים שמשמשים לחקלאות. המיכלים הללו לא יכולים להיות זמן רב ללא שטיפה כי הם עלולים לסבול מעובש ומחיידקים.

 

מיכלי סולר חייבים לעבור ניקוי כדי שהסולר לא יידבק לדפנות וייצור נזקים רבים לאחר מכן. במקרים אלו יש לנקות את המיכל בצורה יסודית ביותר ולאחר מכן לייבש אותו על ידי הזרמת אוויר חם.

 

ניקוי של מיכלי נוזלים שמשמשים במפעלים השונים כמו מוצרי מזון, תערובות נוזלים שונות, מיכלי הדברה וכולה.

 

אנו בעג'י שירותי ביוב ושאיבות מספקים שאיבת מים ומיכלים יחד עם ניקוי יסודי ומקצועי בכל קצוות הארץ! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

 

שאיבה ושטיפת מיכלים

חפשו אותנו בפייסבוק >