?מהי שאיבת חול ולמה היא דרושה

 

שאיבת חול היא משימה שלכאורה נשמעת די פשוטה אך היא ממש לא כזו. המשימה הזו נועדה למטרה אחת בלבד, להעביר חול ממקום למקום. לעתים שאיבת החול תתבצע כדי לנקות חול מאזור מסוים ולעתים יהיה צורך להעביר אותו ממקום אחד למקום אחר כדי להשתמש בו.

 

יש שימושים רבים בחול, במפעלים, באתרי בנייה וגם בגני ילדים שכמובן צריכים את ארגז החול המסורתי. אולי נראה לכם שאפשר להעמיס חול סתם ככה היא כף גדולה של טרקטור אך זה לא נכון, השאיבה צריכה להיות מקצועית ומדויקת עם מכונות מתאימות. כיצד באמת מבצעים את הפעולה הזו?

 

כיצד מתבצעת שאיבת חול?

 

כדי לשאוב את החול במקצועיות קודם כל צריך להבין מאיפה החול צריך להגיע ולאן הוא צריך להגיע. כך יהיה ניתן להבין גם מה הכמויות שיש צורך לשאוב כדי לא לשאוב אותו סתם ,השאיבה עצמה מתבצעת בעזרת משאית ייעודית. למשאית זו יש כלי שאיבה חזק וגדול מאוד שיכול להעביר דרכו כמויות חול אדירות, וכמובן החול עובר סינון כדי שלא יהיו בו כל מיני חתיכות פסולת שיכולות להיות מסוכנות בהמשך העבודה.

 

?מי יכול לשאוב את החול וכיצד

 

שאיבת חול לא יכולה להתבצע על ידי כל אחד מכמה סיבות. ראשית, לא לכל אחד יש את המכונות והמכשירים המתאימים כדי לשאוב חול. זה שיש לכם משאבה לא אומר שאתם יכולים לשאוב איתה חול יש צורך במשאבות ייחודיות וחזקות מספיק שכמובן יש להם מנגנון סינון טוב לחול כך שיגיע אל כלי הקיבול שלו בצורה נקייה וחלקה.

 

כמו כן יש צורך בכלי קיבול גדול שלא לכולם יהיה אפשרות לשנע. בנוסף, אפילו אם באופן תיאורטי יהיו לכם את כל הכלים הללו, אתם צריכים ידע וניסיון כיצד לבצע את בצורה הנכונה. שאיבת החול יכולה להיות מהירה ומדויקת רק אם עובדים בצורה מקצועית ומוסמכת.

 

כיצד נבחר חברה לשאיבת חול?

 

אז הבנו למה צריך לשאוב חול והבנו  עכשיו רק נשאר להבין כיצד בוחרים את החברה המתאימה למשימה. את החברה לשאיבת החול אפשר לבחור בעיקר לפי הניסיון והמוניטין שלה שהם הפרמטרים החשובים ביותר. כמובן שיש גם משמעות גדולה למחיר אך הוא יהיה בדרך כלל שולי בחשיבותו בוודאי כאשר יש הבדלים קטנים בין החברות.

 

 

שאיבת חול מקצועית   

 

חפשו אותנו בפייסבוק >